فایل ورد مقاله تعيين و رتبه بندي عوامل موثر بر افزايش کيفيت مسکن با استفاده از رويکرد گسترش عملکرد کيفيت فازي(مورد مطالعه: تعاوني هاي مهر شهرستان اراک)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تعيين و رتبه بندي عوامل موثر بر افزايش کيفيت مسکن با استفاده از رويکرد گسترش عملکرد کيفيت فازي(مورد مطالعه: تعاوني هاي مهر شهرستان اراک) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تعيين و رتبه بندي عوامل موثر بر افزايش کيفيت مسکن با استفاده از رويکرد گسترش عملکرد کيفيت فازي(مورد مطالعه: تعاوني هاي مهر شهرستان اراک)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تعيين و رتبه بندي عوامل موثر بر افزايش کيفيت مسکن با استفاده از رويکرد گسترش عملکرد کيفيت فازي(مورد مطالعه: تعاوني هاي مهر شهرستان اراک)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تعيين و رتبه بندي عوامل موثر بر افزايش کيفيت مسکن با استفاده از رويکرد گسترش عملکرد کيفيت فازي(مورد مطالعه: تعاوني هاي مهر شهرستان اراک) :


محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی
تعداد صفحات:22
نویسنده(ها):
محمدعلی کرامتی – دکترای مدیریت صنعتی، دانشگاه آزاد اراک، اراک، ایران
آیت قلندری – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد اراک، اراک، ایران

چکیده:
جهان امروزه به سرعت در حال تغییر است و ارتباطات روز به روز در حال افزایش است، دسترسی به اطلاعات آسانتر می شود و رقابت برای فروش بالاتر محصول افزایش می یابد و دیگر نمی توان محصولی را به مشتری ارائه نمود که فاقد کیفیت لازم از دیدگاه مشتری باشد. بنظر می رسد که موفق ترین مدیران یک اصل را سرلوحه کار خود قرار می دهند که عبارتست از: ارائه خدمات بر طبق نظر مشتری.QFD یک ابزار توانمند برای شنیدن صدای مشتری و ترجمه آن به مشخصه های فنی می باشد که می تواند سازمان را بصورت سیستماتیک در تعیین الزامات طراحی برای بسط محصول در راستای تحقق رضایت مشتری یاری دهد. اولین ماتریس QFD را خانه کیفیت می نامند که وظیفه آن تبدیل نیازهای مشتری به الزامات فنی می باشد. تعیین درجه اهمیت نیازمندیها و پر کردن خانه کیفیت دارای اهمیت زیادی می باشد و کارشناسان برای تعیین این روابط باید دقت بسیاری را لحاظ کنند. از طرفی با توجه به استفاده روز افزون از متغیرهای زبانی فازی در این مقاله از این متغیرها در تعیین روابط خانه کیفیت استفاده می شود که باعث افزایش دقت در نتایج بدست آمده خواهد شد. این مقاله یک مورد واقعی در شهرستان اراک می باشد.

توضیحات بیشتر