فایل ورد مقاله بررسي سطوح مختلف توان مصرفي و فرآيند يکپارچه سازي سرورها به منظور کاهش توان مصرفي در مرکز داده ابر

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي سطوح مختلف توان مصرفي و فرآيند يکپارچه سازي سرورها به منظور کاهش توان مصرفي در مرکز داده ابر دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي سطوح مختلف توان مصرفي و فرآيند يکپارچه سازي سرورها به منظور کاهش توان مصرفي در مرکز داده ابر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي سطوح مختلف توان مصرفي و فرآيند يکپارچه سازي سرورها به منظور کاهش توان مصرفي در مرکز داده ابر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي سطوح مختلف توان مصرفي و فرآيند يکپارچه سازي سرورها به منظور کاهش توان مصرفي در مرکز داده ابر :


محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس ملی سیستمهای هوشمند
تعداد صفحات:10
نویسنده(ها):
ندا ملکی – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین، گروه کامپیوتر، قزوین، ایران
اسماعیل زینالی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین، گروه کامپیوتر، قزوین، ایران
محمدکاظم اکبری – عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات، تهران، ایران

چکیده:
در محاسبات مقیاس وسیع، برنامه ها در مراکز داده ای که سرورها و ابزارهای ارتباطی آن ها به دلیل نیازهای محیطی و امنیتی مشترک و تسهیل در نگهداری، در یک مکان قرار گرفته اند، اجرا می شوند . این مراک ز داده تجهیزات بزرگی هستند که توانالکتریکی زیادی مصرف می کنند و به تبع آن گرما تولید می کنند. بنابراین با دانش به این که توان مصرفی در چه سطحی مصرف میشود، میتوان را هکارهایی جهت کاهش آن ارائه داد.از طرفی از آنجایی که میزبان های یک مرکز داده ممکن است با بارکاری بسیار زیاد و یا بار کاری بسیار کم روبرو شوند، که به ترتیب باعث افزایش مصرف توان و مصرف بیهوده توان خواهد شد، تکنیک یکپارچه سازی سرورها را مطرح می کنی م . این تکنیک یک فرایند سه مرحله ای جهت کاهش توان مصرفی در سطح مرکز داده است و این کار از طریق مهاجرت سرورها صورت می پذیرد.

توضیحات بیشتر