فایل ورد مقاله توسعه فرآيند مديريت ريسک در شبکه زنجيره تأمين(مطالعه موردي: شرکت توليد کننده قطعات خودرو)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله توسعه فرآيند مديريت ريسک در شبکه زنجيره تأمين(مطالعه موردي: شرکت توليد کننده قطعات خودرو) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله توسعه فرآيند مديريت ريسک در شبکه زنجيره تأمين(مطالعه موردي: شرکت توليد کننده قطعات خودرو)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله توسعه فرآيند مديريت ريسک در شبکه زنجيره تأمين(مطالعه موردي: شرکت توليد کننده قطعات خودرو)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله توسعه فرآيند مديريت ريسک در شبکه زنجيره تأمين(مطالعه موردي: شرکت توليد کننده قطعات خودرو) :


محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی
تعداد صفحات:21
نویسنده(ها):
مصطفی زارعی – گروه مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)
عباس طهماسبی – گروه مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)
علی احمد احمدوند – گروه مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)، استاد گروه مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین (ع)

چکیده:
در بازارهای رقابتی امروز، سازمانها مزیت هایی که به وسیله آن ها بتوانند از رقیبانشان پیشی بگیرند، را جستجو میکنند. تعداد زیادی از سازمانها فهمیده اند که برتری زنجیره تأمین فرصتی برای ایجاد چنین منفعتی است. یک زنجیره تأمین برتر، تولید منعطف، تحویل به موقع و سریع، و محصولات با هزینه کمتر را نسبت به یک رقیب پایین تر ارائه میدهد. مفاهیم مدیریت ریسک شروعی هستند تا در حوزه همیشه در حال گسترش زنجیره های تأمین به کار برده شوند. هم اکنون سازمان هایی که بر زنجیره تأمینشان تکیه دارند راه های جدیدی را جستجو می کنند تا ریسک زنجیره تأمین را مدیریت کنند و همواری عملکردشان را تضمین کنند. اجرای فرآیند مدیریت ریسک برای زنجیره تأمین میتواند ارزش طولانی مدت برای یک سازمان با بهبود استمرار کیفیت تأمین و ترکیب تولید ایجاد کند. از طریق شناسایی ریسک، مؤلفه های ضروری تهیه میشود و سپس دسترس پذیری ریسک و کیفیت هر مؤلفه برآورد میشود، در نتیجه فهم کامل ریسک زنجیره تأمین برای یک محصول یا خانواده محصول مشخص امکان پذیر است. فهم این ریسک برای زنجیره تأمین به مدیران اجازه میدهد تا بر پایه هزینه های مورد انتظار تصمیم گیری کنند و آنها را به منظور مشخص کردن فعالیتهای کاهش ریسک مناسب اختصاص دهند.

توضیحات بیشتر